مشاهده خبر

تعداد بازدید:57

از کهکشان شبکه پنج چه خبر؟

مدیران شبکه پنج سیما از مراحل پیش تولید، ساخت و نصب دکور عظیم وکم نظیر مسابقه ی بزرگ کهکشان، مسابقه ای مبتنی بر تکنولوژی AR وVR با محوریت به چالش کشیدن ارتباط انسان با رسانه ها و واکاوی واقعیت های مجازی(VR) و واقعیت های افزوده (AR) بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مهندس سعید اشناب مدیر شبکه پنج سیما، مسابقه بزرگ کهکشان را پروژه ای بدیع و بی بدیل برشمرد و افزود: این مسابقه هیجان انگیز و چالشی تلویزیون، با توجه به نوآوری و معنا بخشیدن به دوره های مختلف ارتباطات، حتما با استقبال کم نظیر مخاطبان رسانه ملی روبرو خواهد شد. 
وی تاکید کرد: ضروری است اتاق فکر، خلاقیت و برنامه ریزی کهکشان از هم اکنون روی ایده های جدید برای تهیه و تولید فصل دوم آن برنامه ریزی نمایند. 
مدیر شبکه پنج سیما افزود: این مسابقه به لحاظ ساختار، فرم و محتوا بسیار پیچیده و دارای بخش های جذاب و متنوعی است که انتظار می رود ضمن فعالیت ویژه در فضای مجازی برای تشریح محتوای آن، چالش ها و داستان هر بخش از مسابقه در طول ضبط برای شرکت کنندگان و بینندگان تبیین شود.  
مهندس اشناب ضمن تاکیدِ اینکه کهکشان روایتگر دوره های مختلف ارتباطات است افزود: سفر در زمان و رسیدن به گذشته و برگشتن به زمان حال و آینده، چالش های گوناگون و هیجان انگیزی خواهد داشت. لذا برنامه ای تلویزیونی با این حجم از اطلاعات و عقبه ی فکری حتما باید در مسیر رشد و شکوفایی جوانان ایران در حوزه های مختلف ارتباطات قرار گیرد. 
مدیر شبکه پنج سیما همچنین به بهره گیری از موسیقی های اقوام و گویش های مختلف در مسابقه کهکشان تاکید کرد و گفت: روایت قصه های مشاهیر ایران، قهرمانان و بزرگ مردان ایران زمین همچون شهید سلیمانی، شهید فخری زاده و ... در مسابقه بزرگ کهکشان ضروری است. 
در این دیدار که به همراهی مهدی کریمی "قائم مقام مدیر شبکه و مدیر گروه اجتماعی" و مصطفی جعفریحیی "مشاور مدیر شبکه پنج سیما" صورت گرفت، سعید اشناب ضمن آرزوی موفقیت برای عوامل جوان و با دانش مسابقه بزرگ کهکشان، نسبت به پخش تلویزیونی آن در تابستان 1400 ابراز امیدواری کرد. 
یادآور میشود مسابقه بزرگ کهکشان نخستین مسابقه تلویزیونی مبتنی بر تکنولوژی AR وVR  است با محوریت به چالش کشیدن ارتباط انسان با رسانه ها و واکاوی واقعیت های مجازی(VR)  و واقعیت های افزوده (AR)که در شبکه پنج سیما تولید می شود. این برنامه که برای پخش در تابستان 1400 آماده می شود در گروه اجتماعی شبکه پنج سیما تولید شده و مجری طرح آن مرکز نوآوری رسانا می باشد. تهیه کنندگی این مسابقه برعهده کمیل سوهانی بوده و محمدصادق باطنی به عنوان طراح مسابقه و محسن تقوی زنوز مشاور پروژه است. همچنین بهراد رضازاده به عنوان دستیار تهیه و مدیر تولید، فاطمه دلاوری به عنوان سردبیر، مهدی آتش جام به عنوان مدیر فنی و طراح اپلیکیشن، حامد صفایی به عنوان مدیر هنری، بهراد جهانبخت به عنوان گرافیست، صالح رضاداد، مهدی امینیان و عباس نیک نفس به عنوان گروه طراحی مسابقات، شهرام قاسمی به عنوان طراح و مجری دکور و امیرمسعود توسلی به عنوان مدیر برنامه ریزی در این مسابقه ایفای نقش می نمایند.

آخرین اخبار

سهیل رحمانی برای جشن رمضانی ها میخواند در روزهای سیاه کرونایی"با هم" در شبکه پنج پویش اطعام مهدویت در جشن رمضان امشب خواهید دید؛ " حال خوب" با تنها مسیر قهرمان ارتشی که ۲۹ فرزند دیگر را به سرپرستی قبول کرد شهرآرا به شهرستان شهریار می رود خواننده قطعه ضامن آهو، سفر یک کودک به کربلا را تضمین کرد علیرغم برنامه ریزی در یکسال گذشته پخش رعد و برق به زمانی دیگر موکول شد در جشن رمضان امشب خواهید دید در شب سوم جشن رمضان رخ داد در شب اول جشن رمضان رخ داد آخر هفته با فیلم سینمایی " در خط وظیفه " سری جدید "برکرانه نور" در بهار قرآن آغاز ضیافت الهی با بزرگترین مهمانی شبکه پنج سیما پخش سریال "رعد و برق" از 26 فروردین ماه مستند "یونیفرم" روی آنتن شبکه پنج سیما بررسی موانع پیش روی شرکت های دانش بنیان عبادت و بندگی در شبکه پنج سیما " رخ خورشید" در شبکه پنج شگفتی های " نیوزلند جزایر افسانه ای " درقاب تصویر آخر هفته با فیلم سینمایی " بی باک " بررسی راهکارهای مجلس برای رفع موانع تولید پخش پشت صحنه "نوروز رنگی" از شبکه پنج تبیین راههای جلب محبت امام زمان ( عج) در آستانه ماه مبارک رمضان "فجایع دریایی" از امشب روی آنتن شبکه پنج بررسی موانع پیش روی کارآفرینان در برنامه " تهران20" بررسی سندتحول قضایی امشب در "تهران20" فصل دوم «محرمانه خانوادگی» در شبکه پنج سیما ادامه پخش "نوروز رنگی" از شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها