مشاهده خبر

تعداد بازدید:13

شکلات تلخ و یک اتفاق نادر

برنامه شکلات تلخ به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی امروز سه شنبه حوالی ساعت ۱۶ با موضوع خروج از آسیب و ایجاد شغل و مهارت به داستان زندگی تعدادی از کودکان کار می پردازد که این روزها دوران آسیب را پشت سر گذاشتند و در شرایط مساعدی زندگی را سپری می کند.

مستند تلویزیونی شکلات تلخ این هفته به موضوع مهارت آموزی کودکان کار و آسیب دیدگان نوجوان پرداخت و در برنامه روز سه شنبه قرار است با محوریت بررسی زندگی کودکان و نوجوانانی که به دلایل مختلف وارد حوزه ی آسیب های متفاوت شده اند و حالا بایستی در مسیر ساماندهی زندگی جدیدی را تجربه کنند.

مجتبی احمدی تهیه کننده و کارگردان این مستند تلویزیونی در این باره گفت: بعد از کارتن خوابی، پاتوق ها ، خونه ی مادری و پدری ، سرای مهر، امید ،سرای فرشته ها و... حالا داستان این مستند به سرای حافظ رسید در این برنامه زندگی آسیب دیدگان حوزه اعتیاد از منظر شغل و مهارت بررسی می شود.

وی ادامه می دهد:در سرای یاسر زندگی نوجوانانی را بررسی می کنیم که هر یک داستانی عجیب و غریب دارند از قصه علی که دو برادرش را در دو مرکز بهزیستی می بیند و قرار است خودش راهی خدمت سربازی شود تا داستان امیرحسین که مادرش به دلیل سرقت در زندان است و پدرش نیز با آلودگی به مواد مخدر این روزها متواری است و دیگر نوجوان این سرا که هر یک علایقی متفاوت دارند از فوتبال تا حرفه های مهارتی مانند باتری سازی، میکانیکی و ... که آینده آن ها را تحت الشعاع قرار داده است.

احمدی در پایان گفت: با مهبد چشمی به سرای حافظ رفتیم با محمد علی کرمی مدیر درمان سرای امید اوضاع و احوال روحی و روانی نوجوانان را بررسی کردیم و با علی علیپور داستان افتتاح آشپزخانه سرای یاسر را که در آن نوجوانان مهارت آشپزی را برای کودکان و نوجوانان کار و خیابان تجربه می کنند به تصویر می کشیم.

شکلات تلخ به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی شنبه و سه شنبه حوالی ساعت 16 روی آنتن شبکه 5 سیما می رود.

آخرین اخبار

سری جدید تهرانگرد در نوروز روی آنتن می رود شهاب عباسی روی صندلی قرنطینه تبیین وظایف منتظران در برنامه " عطر عاشقی " تماشای فیلم سینمایی " موزه" تبیین مهارت آموزی کودکان کار به روایت " شکلات تلخ" تبیین دستاورد های ملی قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) تماشای " خشم" از شبکه پنج سایه روشن گرانی مسکن امشب سوژه " تهران 20" همکاری سپاه و ارتش در پشتیبانی توپخانه‌ای هژمونی «فجر» با «ققنوس» تقابل دارد تاثیرات شهید تهرانی مقدم در دفاع مقدس "دردسرهای یک همسایه" در شبکه پنج سامان صفاری و جلالی‌تبار جلوی دوربین «روزهای آبی» رفتند امین زندگانی در قرنطینه روز پدر را جشن می گیرد «نوروز در راه است» به فصل دوم رسید جشن پدرانه شبکه پنج سیما فرهنگ و هنر تهران در قاب شبکه پنج از کهکشان شبکه پنج چه خبر؟ تببین و بررسی چالش های آموزش و پژوهش در بودجه 1400 آقای الف در شبکه پنج روایت دستاوردهای ایران در آزمایش های پیش بالینی در «ما ایرانی ها» مدیریت سهام عدالت سوژه امشب "تهران20" فصل جدید سرقت پول روی آنتن شبکه پنج بازیگر قانون در شبکه پنج پیگیری مشکلات ایثارگران امشب در تهران20 سینما در معرض یک «سرقت»! تماشای" یتیم خانه ایران" از شبکه پنج بازخوانی " وضعیت زندان های ساواک " در برنامه تاریخی سرچشمه "ویلای پر ماجرا" در شبکه پنج فصل جدید برنامه " تهرانگرد " روی آنتن شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها