مشاهده خبر

تعداد بازدید:85

بیان خاطرات با حاج قاسم از زبان همرزمان

"چهل ستون" به مناسبت سالگرد شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی امشب میزبان سردار چهار باغی می شود.

فصل ششم برنامه تولیدی – ترکیبی"چهل ستون" به تهیه کنندگی محمد حسین سعادتی امشب (شنبه ۱۳ دی) میزبان همرزم حاج قاسم سلیمانی می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، سردار چهار باغی  در"چهل ستون" از خاطرات مشترک مهم و گفته نشده خود با حاج قاسم در میدان نبرد سوریه و عراق  می گوید و سردار با لحن شیرین یک گفتگو جذاب را رقم می زند. این گفتگو بیشتر در قالب اتفاقات و ویژگی های حاج قاسم در میدان های نبرد پیش خواهد رفت.
یکی از این اتفاقات خاطره سردار چهار باغی از حاج قاسم بود که به صورت تصادفی در هواپیمایی در خاک سوریه با ایشان روبرو شد و دختری کوچک را در کنار حاج قاسم دید که با پرس و جو از همسفر خود متوجه می شود که زینب خانم دختر حاج قاسم است و... 
برنامه ترکیبی" چهل ستون" کاری از گروه سیاسی شبکه پنج که بخش اصلی آن را گفتگوی گرم و صمیمانه ی جوانان با مسئولان تشکیل می دهد. این برنامه دارای دو بخش موشن گرافیک معرفی مهمان و موضوع برنامه است.

آخرین اخبار

مردی که پدر ۱۰۴۰۰ یتیم است و معدن خوبی هایش تمام نمی شود از قصه آشپز شدن یک سبزی فروش تا پیچیدن صدای خاطرات تهران اعتراف به قتل در فیلم سینمایی " انتقام" امید بانوی بختیاری، عده زیادی را به زندگی امیدوار کرد عطر عاشقی از آستان امامزاده صالح ( ع) محضرنیا برای جشن رمضانی ها میخواند در روزهای سیاه کرونایی"با هم" در شبکه پنج پویش اطعام مهدویت در جشن رمضان امشب خواهید دید؛ " حال خوب" با تنها مسیر قهرمان ارتشی که ۲۹ فرزند دیگر را به سرپرستی قبول کرد شهرآرا به شهرستان شهریار می رود خواننده قطعه ضامن آهو، سفر یک کودک به کربلا را تضمین کرد علیرغم برنامه ریزی در یکسال گذشته پخش رعد و برق به زمانی دیگر موکول شد در جشن رمضان امشب خواهید دید در شب سوم جشن رمضان رخ داد در شب اول جشن رمضان رخ داد آخر هفته با فیلم سینمایی " در خط وظیفه " سری جدید "برکرانه نور" در بهار قرآن آغاز ضیافت الهی با بزرگترین مهمانی شبکه پنج سیما پخش سریال "رعد و برق" از 26 فروردین ماه مستند "یونیفرم" روی آنتن شبکه پنج سیما بررسی موانع پیش روی شرکت های دانش بنیان عبادت و بندگی در شبکه پنج سیما " رخ خورشید" در شبکه پنج شگفتی های " نیوزلند جزایر افسانه ای " درقاب تصویر آخر هفته با فیلم سینمایی " بی باک " بررسی راهکارهای مجلس برای رفع موانع تولید پخش پشت صحنه "نوروز رنگی" از شبکه پنج تبیین راههای جلب محبت امام زمان ( عج) در آستانه ماه مبارک رمضان

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها