مشاهده خبر

تعداد بازدید:240

یاد سردار در دلها می ماند

شبکه پنج سیما،در اولین سالگرد شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی با تهیه و تولید ویژه برنامه های مختلف یاد و خاطره این سردار گرانقدر انقلاب اسلامی را گرامی می دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، ویژه برنامه " قرارقاسم" ویژه اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در دو قسمت جمعه 12 دیماه و چهارشنبه 17 دیماه ساعت 23 روی آنتن شبکه پنج می رود.

ویژه برنامه "قرارِ قاسم"کاری از گروه تهران و شهروندی شبکه پنج سیما است که با تهیه کنندگی میلاد پیغمبر زاده و سردبیری سید محمد موسوی و اجرای محمد حسین رنجبران با حضور مهمانان ویژه تماشایی خواهد شد.

دو برنامه دیگر گروه تهران و شهروندی "تهران 20" و "در شهر" نیز از ابتدای هفته جاری معطوف به دو مناسبت حماسه 9 دی و سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

به خانه بر می گردیم با پویش قاسم هنوز زنده است

برنامه "به خانه بر می گردیم" گروه خانواده شبکه پنج سیما، با راه اندازی پویش" قاسم هنوز زنده است" از ابتدای هفته جاری بصورت ویژه به یاد سردار قاسم سلیمانی با مخاطبان همراه شده است. این برنامه با هدف تکریم یاد این شهید بزرگوار، آیتم های ویژه در جدول پخش هفتگی خود طراحی کرده است. دعوت از مهمانان ویژه، نماهنگ های حماسی، پخش کلیپ و سرود ارسالی مخاطبان مرتبط با موضوع پویش و... در این برنامه تماشایی می شود.

بچه های رنگین کمان به یاد حاج قاسم

برنامه"رنگین کمان" میان برنامه های متنوعی با موضوع رشادت ها و مهربانی های سردار حاج قاسم سلیمانی روی آنتن می برد.

هر صبح به یاد حاج قاسم سلیمانی

برنامه صبحگاهی "یه روز تازه" گروه اجتماعی از ابتدای این هفته معطوف به دو مناسبت حماسه 9 دی و اولین سالگرد سردار رشید ایران حاج قاسم سلیمانی روی آنتن شبکه پنج سیما رفته است. این برنامه هر روز ساعت 7 تا 9 صبح تماشایی می شود.

در یه روز تازه پویش "برای تو می نویسم، برای تو که مرد میدان بودی" نیز فعال شده است و دلنوشته های مردم دریافت و خوانده می شود.

مسابقه" پنج ستاره" این هفته پنجشنبه ساعت 21 سوال پیامکی: سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی در طول دوران هشت سال دفاع مقدس فرمانده کدام لشگر بود ؟ ۱- ۴۱ ثارالله ۲- ۲۵ کربلا ۳- ۱۸الغدیر ۴- ۹بدر را برای مخاطبان طراحی کرده است و به قید قرعه به ده نفر از برگزیدگان هدیه می دهد.

همچنین برنامه تخصصی و سینمایی "نقد سینما" نیزجمعه 12دیماه مرتبط به اولین سالگرد سردار دلها خواهد بود.

عطر عاشقی در مزار حاج قاسم

برنامه"عطر عاشقی" با هدف تکریم سردار دلها جمعه 12دیماه ساعت17:30 ویژه شهادت حاج قاسم سلیمانی روی آنتن می رود. این برنامه با سفر به شهر کرمان، از گلزار شهدای کرمان و مزار این شهید والا مقام تماشایی خواهد شد. زمینه سازی ظهور و نقش حاج قاسم سلیمانی و سایر شهدای مدافع حرم، موضوع این برنامه است که با حضور دکتر پور ابراهیمی "رییس کمیسیون اقتصادی و نماینده کرمان" گفتگو خواهد شد. همچنین نوای گرم و دلنشین جواد حسینخانی برای تلاوت زیارت آل یس، طنین انداز خواهد شد.

گفتنی است دعای پرفیض کمیل پنجشنبه ۱۱ دی ماه ساعت ۲۳ از کنار مزار سردار سلیمانی برای مخاطبان شبکه پنج پخش می شود.

"عطر عاشقی" همچنین جمعه 26 دیماه در آستانه شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به بیت الزهرا منزل حاج قاسم سلیمانی می رود و حجت الاسلام احمد شرفخانی کارشناس مذهبی پیرامون آثار و علائم منتظران ظهور سخنرانی خواهد کرد . حاج جواد حسینخانی نیز با نوی زیبای خود به تلاوت زیارت آل یس می پردازد.

برنامه ظهرگاهی "تانیایش" نیز با توجه به اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و هفته بصیرت معطوف به این دو مناسبت روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

برنامه "تا نیایش" بصورت ویژه (سه شنبه، پنج شنبه و شنبه 9، 11 و 13) موضوعاتی مانند بصیرت سردار و مکتب حاج قاسم سلیمانی را در قالب گفتگوهای ویژه تقدیم مخاطبان می کند.

آخرین اخبار

مردی که پدر ۱۰۴۰۰ یتیم است و معدن خوبی هایش تمام نمی شود از قصه آشپز شدن یک سبزی فروش تا پیچیدن صدای خاطرات تهران اعتراف به قتل در فیلم سینمایی " انتقام" امید بانوی بختیاری، عده زیادی را به زندگی امیدوار کرد عطر عاشقی از آستان امامزاده صالح ( ع) محضرنیا برای جشن رمضانی ها میخواند در روزهای سیاه کرونایی"با هم" در شبکه پنج پویش اطعام مهدویت در جشن رمضان امشب خواهید دید؛ " حال خوب" با تنها مسیر قهرمان ارتشی که ۲۹ فرزند دیگر را به سرپرستی قبول کرد شهرآرا به شهرستان شهریار می رود خواننده قطعه ضامن آهو، سفر یک کودک به کربلا را تضمین کرد علیرغم برنامه ریزی در یکسال گذشته پخش رعد و برق به زمانی دیگر موکول شد در جشن رمضان امشب خواهید دید در شب سوم جشن رمضان رخ داد در شب اول جشن رمضان رخ داد آخر هفته با فیلم سینمایی " در خط وظیفه " سری جدید "برکرانه نور" در بهار قرآن آغاز ضیافت الهی با بزرگترین مهمانی شبکه پنج سیما پخش سریال "رعد و برق" از 26 فروردین ماه مستند "یونیفرم" روی آنتن شبکه پنج سیما بررسی موانع پیش روی شرکت های دانش بنیان عبادت و بندگی در شبکه پنج سیما " رخ خورشید" در شبکه پنج شگفتی های " نیوزلند جزایر افسانه ای " درقاب تصویر آخر هفته با فیلم سینمایی " بی باک " بررسی راهکارهای مجلس برای رفع موانع تولید پخش پشت صحنه "نوروز رنگی" از شبکه پنج تبیین راههای جلب محبت امام زمان ( عج) در آستانه ماه مبارک رمضان

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها