مشاهده خبر

تعداد بازدید:346

زمستان خود را پنج ستاره کنید

سری جدید مسابقه "پنج ستاره " به تهیه کنندگی محمد قنبری از این هفته پنج شنبه و جمعه ( 4 و 5 دیماه) ساعت 21 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مسابقه"پنج ستاره" با ساختار جدید در 40 قسمت از این هفته با هدف حمایت از کالای ایرانی از گروه اجتماعی شبکه پنج و با اجرای ابوالفضل آقا خانی تقدیم مخاطبان شبکه پنج می شود.

آزمون سری جدید مسابقه "پنج ستاره" بیش از 12 هزار نفر ثبت نام کردند و شرکت کنندگان در آزمون ورودی پس از کسب امتیاز مورد نظر به مسابقه پنج ستاره دعوت شدند.

در مسابقه"پنج ستاره" دو شرکت کننده در پنج مرحله که سه مرحله‌ی آن بصورت پرسش و پاسخ و دو مرحله آن به صورت عملی خواهد بود، به رقابت خواهند پرداخت و در آخر شرکت کننده ای که ستاره بیشتری داشته باشد، برنده مسابقه خواهد بود و به مرحله انتخاب جایزه خواهد رفت.

محور سوالات این مسابقه برای شرکت کنندگان در حوزه اطلاعات عمومی، تاریخ، ادبیات فارسی، ورزش، علمی، مسائل دینی و... انتخاب شده است.

علاوه بر رقابت نظری شرکت‌کنندگان، بخش بازی‌های عملی نیز در این مسابقه طراحی شده است. بنا بر این گزارش جوایز این مسابقه ۲۰ میلیون تومان کمک هزینه خرید کالای ایرانی است.

گفتنی است هر هفته یک مسابقه‌ی پیامکی برای بینندگان در نظر گرفته شده است که در پایان هفته از بین کسانی که پاسخ درست سوال را ارسال نمایند، به قید قرعه جوایز نقدی تعلق خواهد گرفت.

علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می توانند به سایت شبکه پنج سیما به نشانی www.tv5.ir و صفحه مسابقه پنج ستاره مراجعه کنند.

مسابقه "پنج ستاره"کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که بصورت هفتگی هر پنجشنبه ‌و جمعه‌ حوالی ساعت ۲۱ از شبکه پنج سیما تماشایی خواهد شد.

آخرین اخبار

مردی که پدر ۱۰۴۰۰ یتیم است و معدن خوبی هایش تمام نمی شود از قصه آشپز شدن یک سبزی فروش تا پیچیدن صدای خاطرات تهران اعتراف به قتل در فیلم سینمایی " انتقام" امید بانوی بختیاری، عده زیادی را به زندگی امیدوار کرد عطر عاشقی از آستان امامزاده صالح ( ع) محضرنیا برای جشن رمضانی ها میخواند در روزهای سیاه کرونایی"با هم" در شبکه پنج پویش اطعام مهدویت در جشن رمضان امشب خواهید دید؛ " حال خوب" با تنها مسیر قهرمان ارتشی که ۲۹ فرزند دیگر را به سرپرستی قبول کرد شهرآرا به شهرستان شهریار می رود خواننده قطعه ضامن آهو، سفر یک کودک به کربلا را تضمین کرد علیرغم برنامه ریزی در یکسال گذشته پخش رعد و برق به زمانی دیگر موکول شد در جشن رمضان امشب خواهید دید در شب سوم جشن رمضان رخ داد در شب اول جشن رمضان رخ داد آخر هفته با فیلم سینمایی " در خط وظیفه " سری جدید "برکرانه نور" در بهار قرآن آغاز ضیافت الهی با بزرگترین مهمانی شبکه پنج سیما پخش سریال "رعد و برق" از 26 فروردین ماه مستند "یونیفرم" روی آنتن شبکه پنج سیما بررسی موانع پیش روی شرکت های دانش بنیان عبادت و بندگی در شبکه پنج سیما " رخ خورشید" در شبکه پنج شگفتی های " نیوزلند جزایر افسانه ای " درقاب تصویر آخر هفته با فیلم سینمایی " بی باک " بررسی راهکارهای مجلس برای رفع موانع تولید پخش پشت صحنه "نوروز رنگی" از شبکه پنج تبیین راههای جلب محبت امام زمان ( عج) در آستانه ماه مبارک رمضان

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها