مشاهده خبر

تعداد بازدید:65

روایت سفیر مهربانی یک خبرنگار

برنامه" ما ایرانی ها"به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی پنج شنبه (۱۳ آذر ماه) ساعت ۲۰:۵۰ میزبان یک خبرنگار و مدرس ارتباطات است که به عنوان سفیر مهربانی در انجمن های مختلف خیریه فعالیت می کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، در این قسمت " سمیه زمانی " که خود در سال های گذشته با مشکلات اقتصادی مواجه بوده و دستفروشی در کف خیابان های تهران را تجربه کرده ، به این فکر می افتد که کمپینی برای حمایت از زنان بدسرپرست و بی سرپرست راه اندازی کند و با پیگیری های بسیاری افراد و خیرین زیادی را با خود همراه می کند . در این راستا مردم به او اعتماد کرده و وی را به عنوان سفیر مهربانی در انجمن های مختلف خیریه و بیماری های خاص انتخاب می کنند. او اکنون پل ارتباطی قوی بین مدد جویان و خیرین در جامعه ایجاد کرده است .

اورنگی در این رابطه گفت:زمانی خبرنگاری است که برای حال خوب مردم این شهر همواره در تلاش و تکاپوست.او تمام هم و غم خود را برای جمع آوری و انتشار اخبار خوب و مثبت جامعه به کار می گیرد و از آنجا که در حوزه های اجتماعی مشغول به فعالیت است، بنابراین با معضلات اجتماعی مواجهه ای نزدیک دارد.

مخاطبان برنامه می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۵ با ما در میان بگذارند.

آخرین اخبار

معاون وزیر ورزش و جوانان میهمان شبکه پنج می آید منشی فرمانروا به شبکه پنج می آید ده نمکی قرنطینه شد ظهور از دیدگاه انقلاب اسلامی پایان کمبود ها در جزیره عجایب هفتگانه به روایت ما ایرانی ها حرم رضوی میزبان مخاطبان شبکه پنج سیما سینمای ایران چرا «افسرده» است؟ تماشای فیلم " مادر مادر" از شبکه پنج شبکه پنج سیما در سوگ شهادت بی بی دو عالم میلاد و پردیس ملت گزینه های اصلی جشنواره فجر بررسی شهرآورد پایتخت در ورزشگاه جشنواره عمار سوژه نقد سینما تماشای فیلم " پلیس بازی" از شبکه پنج «روزهای آبی» در شمال روایت «خانه امن» در برنامه «ما ایرانی ها» بررسی جزییات بودجه فرهنگی کشور در سال ۱۴۰۰ زیر ذره بین «تهران ۲۰» شکلات تلخ و یک اتفاق نادر موانع تولید در شهرک های صنعتی قصه خانه عشق به روایت ما ایرانی ها آرمان و اعتراض به سبک «ملاقلی‌پور» سری جدید شهربرگ با موضوع بحران جمعیت تماشای نبات از شبکه پنج بررسی آثار زنده یاد رسول ملاقلی پور در برنامه نقد سینما تماشای «شیرسنگی» امشب از شبکه پنج تبیین نهضت فاطمی پیشاهنگ نهضت مهدوی ماجرای دختران آسیب دیده در «شکلات تلخ» استرداد در شبکه پنج در شبکه پنج سیما رد پول را بگیر راز و رمز شناخت همسر در محرمانه همسرانه قصه "خاک و آتش" در شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها