مشاهده خبر

تعداد بازدید:28

همدلی با سربازان وطن در قاب ما ایرانی ها

برنامه《 ما ایرانی ها》به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی امشب یک شنبه 9 آذر ماه ساعت ۲۲ میزبان " عباس فیض آسا " یک راننده تاکسی است که از فعالیت و تلاش های نیکو کارانه خود در برای همدلی و همراهی با سربازانی که از خانه و زندگی خود دور هستند در این برنامه صحبت می کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، "عباس فیض آسا " راننده تاکسی که بیست سال است که تاکسی دار شده و از روزی که تاکسی خریده است و هر سر بازی را که کنار خیابان می بیند رایگان به مقصدش می رساند . می گوید پول گرفتن از سربازی که دور از خانه هست و برای امنیت شهر و کشورش از جانش می گذرد رسم معرفت و مردانگی نیست . او خودش هم روزگاری سر باز بوده و از مهربانی مردمانی که او را در لباس سر بازی می دیدند و حمایتش می کردند حرف های خوبی می زند . معتقد است تا روزی که چرخ تاکسی اش می چرخد هیچ سربازی برای رسیدن به مقصدش نباید در ماشین او کرایه پرداخت کند.

اورنگی تهیه کننده برنامه در مورد این قسمت از برنامه گفت: چرخ تاکسی " عباس فیض آسا " مهربانی را در شهر به گردش در می آورد و روح جوانمردی و بخشش را از نسلی به نسل دیگر انتقال می دهد و با این کار تصویری زیبا از عشق و انسانیت در شهر به تصویر می کشد .

برنامه ترکیبی 《ما ایرانی ها》کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است که یکشنبه ، سه شنبه ساعت ۲۲ پنج شنبه و جمعه ساعت ۲۰:۵۰ از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد .

مخاطبان برنامه می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۵ با ما در میان بگذارند

آخرین اخبار

معاون وزیر ورزش و جوانان میهمان شبکه پنج می آید منشی فرمانروا به شبکه پنج می آید ده نمکی قرنطینه شد ظهور از دیدگاه انقلاب اسلامی پایان کمبود ها در جزیره عجایب هفتگانه به روایت ما ایرانی ها حرم رضوی میزبان مخاطبان شبکه پنج سیما سینمای ایران چرا «افسرده» است؟ تماشای فیلم " مادر مادر" از شبکه پنج شبکه پنج سیما در سوگ شهادت بی بی دو عالم میلاد و پردیس ملت گزینه های اصلی جشنواره فجر بررسی شهرآورد پایتخت در ورزشگاه جشنواره عمار سوژه نقد سینما تماشای فیلم " پلیس بازی" از شبکه پنج «روزهای آبی» در شمال روایت «خانه امن» در برنامه «ما ایرانی ها» بررسی جزییات بودجه فرهنگی کشور در سال ۱۴۰۰ زیر ذره بین «تهران ۲۰» شکلات تلخ و یک اتفاق نادر موانع تولید در شهرک های صنعتی قصه خانه عشق به روایت ما ایرانی ها آرمان و اعتراض به سبک «ملاقلی‌پور» سری جدید شهربرگ با موضوع بحران جمعیت تماشای نبات از شبکه پنج بررسی آثار زنده یاد رسول ملاقلی پور در برنامه نقد سینما تماشای «شیرسنگی» امشب از شبکه پنج تبیین نهضت فاطمی پیشاهنگ نهضت مهدوی ماجرای دختران آسیب دیده در «شکلات تلخ» استرداد در شبکه پنج در شبکه پنج سیما رد پول را بگیر راز و رمز شناخت همسر در محرمانه همسرانه قصه "خاک و آتش" در شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها