مشاهده خبر

تعداد بازدید:17

روایت زندگی سه نوجوان فوتبالیست در " شکلات تلخ "

برنامه "شکلات تلخ" به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی این هفته شنبه ( 17 آبان ماه) با محوریت تبیین و تشریح مهارت آموزی و داستان علاقه کودکان کار به ورزش فوتبال ساعت 13:30 روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مجتبي احمدي تهيه كننده " شکلات تلخ " درباره این قسمت این برنامه تلویزیونی گفت: به بهانه آغاز لیگ برتر و مسابقات فوتبال، فضای این برنامه فوتبالی می شود و قرار است در حوزه مهارت آموزی به کودکان کار، یکی از علائق این بچه ها یعنی رشته ورزشی فوتبال بپردازیم.

احمدی ادامه می دهد؛ قطعا یکی از راهکار های موثر در فاصله گرفتن بچه های کار از امور کاذب بر سر معابر و ... مهارت آموزی و استعداد یابی این افراد است که بی تردید در آینده و تعیین مسیر زندگی این افراد بسیار موثر است.

در این برنامه داستان زندگی سه نوجوان کار که هر سه به ورزش فوتبال علاقه مند هستند و مسیر زندگی شان تغییر می کند، روایت می شود و...

برنامه “شکلات تلخ” با اجرای مهدی اسماعیل تبار روزهای شنبه و سه شنبه ساعت 13:30 و یکشنبه و چهارشنبه حوالی 00:30 بامداد به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی، روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

آخرین اخبار

سینمای ایران چرا «افسرده» است؟ تماشای فیلم " مادر مادر" از شبکه پنج شبکه پنج سیما در سوگ شهادت بی بی دو عالم میلاد و پردیس ملت گزینه های اصلی جشنواره فجر بررسی شهرآورد پایتخت در ورزشگاه جشنواره عمار سوژه نقد سینما تماشای فیلم " پلیس بازی" از شبکه پنج «روزهای آبی» در شمال روایت «خانه امن» در برنامه «ما ایرانی ها» بررسی جزییات بودجه فرهنگی کشور در سال ۱۴۰۰ زیر ذره بین «تهران ۲۰» شکلات تلخ و یک اتفاق نادر موانع تولید در شهرک های صنعتی قصه خانه عشق به روایت ما ایرانی ها آرمان و اعتراض به سبک «ملاقلی‌پور» سری جدید شهربرگ با موضوع بحران جمعیت تماشای نبات از شبکه پنج بررسی آثار زنده یاد رسول ملاقلی پور در برنامه نقد سینما تماشای «شیرسنگی» امشب از شبکه پنج تبیین نهضت فاطمی پیشاهنگ نهضت مهدوی ماجرای دختران آسیب دیده در «شکلات تلخ» استرداد در شبکه پنج در شبکه پنج سیما رد پول را بگیر راز و رمز شناخت همسر در محرمانه همسرانه قصه "خاک و آتش" در شبکه پنج ترک خدمت مسئولان زیر ذره بین "تهران 20" روایت جشن تولد شهدا در "ما ایرانی ها" پخش فیلم سینمایی" چ" از شبکه پنج بیان خاطرات با حاج قاسم از زبان همرزمان ناگفته‌های افخمی از «غیررسمی» روایت 40 سال جهادِ مرد میدان

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها