مشاهده خبر

تعداد بازدید:25

قصه خانه عشق به روایت ما ایرانی ها

برنامه"ما ایرانی ها" به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی امشب ۲۱ دی ماه ساعت ۲۲ میزبان فرهاد حیدری فعال اجتماعی در حوزه درمان اعتیاد است که از فعالیت های و اهداف خداپسندانه خود در این برنامه روایت می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما فرهاد حیدری در حوزه درمان اعتیاد از اولین جرقه کمک به این قشر روایت می کند.

او داستان کارتن خوابی را روایت می کند که به قنادی اش رفته بود و همین مراجعت سر آغاز کمک خیرخواهانه این فعال اجتماعی می شود.

او مدت برای کارتن خواب ها غذا می برد و با دست خالی آرزو داشت یک روز یک کمپ خیلی بزرگ داشته باشد تا بتواند کارتن خواب ها را به صورت کاملا رایگان در آنجا اسکان دهد. اکنون او به آرزویش رسیده و یک کمپ بزرگ دارد که همه کارتن خواب ها را به صورت رایگان بستری می کند.

وقتی کارتن خواب ها پاک می شوند، خودشان به صورت داوطلبانه در کمپ می مانند و آنجا را برای خودشان تبدیل به خانه عشق می کنند.

برنامه ترکیبی "ما ایرانی ها" کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است که یکشنبه، سه شنبه ساعت ۲۲، پنج شنبه و جمعه هر هفته ساعت ۲۱ از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.

مخاطبان برنامه می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۵ با ما در میان بگذارند.

آخرین اخبار

تحلیل و بررسی آشفتگی اخیر بازار سرمایه در برنامه " تهران 20" فریدون جیرانی و رویای «سینمای بدنه» بررسی عملکرد ارتش در سرچشمه مکانیسم از شبکه پنج سیما «از شنبه تا پنج شنبه» روی آنتن شبکه پنج معاون وزیر ورزش و جوانان میهمان شبکه پنج می آید منشی فرمانروا به شبکه پنج می آید ده نمکی قرنطینه شد ظهور از دیدگاه انقلاب اسلامی پایان کمبود ها در جزیره عجایب هفتگانه به روایت ما ایرانی ها حرم رضوی میزبان مخاطبان شبکه پنج سیما سینمای ایران چرا «افسرده» است؟ تماشای فیلم " مادر مادر" از شبکه پنج شبکه پنج سیما در سوگ شهادت بی بی دو عالم میلاد و پردیس ملت گزینه های اصلی جشنواره فجر بررسی شهرآورد پایتخت در ورزشگاه جشنواره عمار سوژه نقد سینما تماشای فیلم " پلیس بازی" از شبکه پنج «روزهای آبی» در شمال روایت «خانه امن» در برنامه «ما ایرانی ها» بررسی جزییات بودجه فرهنگی کشور در سال ۱۴۰۰ زیر ذره بین «تهران ۲۰» شکلات تلخ و یک اتفاق نادر موانع تولید در شهرک های صنعتی قصه خانه عشق به روایت ما ایرانی ها آرمان و اعتراض به سبک «ملاقلی‌پور» سری جدید شهربرگ با موضوع بحران جمعیت تماشای نبات از شبکه پنج بررسی آثار زنده یاد رسول ملاقلی پور در برنامه نقد سینما تماشای «شیرسنگی» امشب از شبکه پنج تبیین نهضت فاطمی پیشاهنگ نهضت مهدوی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها