مشاهده خبر

تعداد بازدید:19

جوانان مستعد باید در مساجد شناسایی شوند

مخترع ماشین‌های کنترل عددی، در برنامه صبحگاهی شبکه پنج بر انتقال مراکز رشد به پایگاه‌های بسیج مساجد تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما؛ در بخشی از برنامه "یه روز تازه" که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، بخشی از برنامه از پادگان ولیعصر سپاه محمد رسول‌الله(ص) روی آنتن می‌رود.

رضا بشارتی گفت: یکی از اختراعات بنده در حوزه ماشین‌های کنترل عددی است. ماشین‌هایی که تولید را در پارامترهای کیفیت، کمیت، دقت و ظرافت ساپورت می‌کنند. ماشین‌های قدیم، دستی و وابسته به پارامترهای انسانی بود و وقتی این پارامترها در طول روز تغییر می‌کند، دقت، کمیت و سرعت هم کاهش پیدا می‌کند.

وی افزود: ماشین‌های کنترل عددی به وسیله کامپیوتر می‌توانند پارامترها را کنترل کنند. امروزه تمام دنیا وابسته به این ماشین‌هاست.

این مخترع با بیان اینکه یکی از مواردی که دولت هم به آن توجه می‌کند، بحث رشد در صنایع است، اظهار کرد: در مراکز آموزشی دانشگاه‌ها، سپاه و بسیج یک سری محدودیت‌هایی داریم، بنابراین اگر بتوانیم این مراکز رشد را به پایگاه‌های بسیج مساجد منتقل کنیم، می‌توان طیف وسیعی از جوانان و نوجوانان مستعد را شناسایی و جذب کرد.

گفتنی است " یه روز تازه " کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که با اجرای وحید رونقی و فریبا باقری از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸ تا ۱۰ صبح روی آنتن می‌رود.

آخرین اخبار

روایت سفیر مهربانی یک خبرنگار جاذبه های دیدنی لالون در قاب " تهرانگرد" بستر سازی عصر ظهور از نگاه معصومین (ع) به روایت " عطر عاشقی" واکاوی تصویر ترور در سینمای ایران عاشقانه های پدر صد معلول در برنامه " ما ایرانی ها " ترور مجازات ملتی است که تحریم بر آنها اثر نکرده است بررسی طرح های مجلس برای صیانت از حقوق ملت ایران همدلی با سربازان وطن در قاب ما ایرانی ها آخر هفته بیننده فیلم سینمایی " دایره تصادف و فرار" باشید مدقالچی صدای ماندگار دوبله مهمان ویژه برنامه " به خانه بر می گردیم" اعتراض در سینمای ایران با نگاهی به آثار ابراهیم حاتمی کیا حماسه سازان واقعی عصر ظهور به روایت " عطر عاشقی" نقش بسیج در مدیریت بیماری کرونا وقف جوانی برای احیای طبیعت به روایت " ما ایرانی ها" مدیریت شهری و خدمات آنلاین زیر ذره بین "تهران 20" جوانان مستعد باید در مساجد شناسایی شوند تصویربرداری «رعد و برق» از ۷۰ درصد گذشت محدودیتها تا شناسایی ناقلان ادامه دارد قاب پاییزی تهران در تهرانگرد تبیین ویژگی های منتظران در برنامه «عطر عاشقی» فرشته نجات جاده ها در برنامه " ما ایرانی ها " ایلجیما در قاب شبکه پنج سیما رئیس دانشگاه آزاد امشب مهمان " تهران 20" می شود روایت وحید جلیلی از سینمای دهه 90 پخش مینی سریال قربانی از شبکه پنج آخر هفته با فیلم سینمایی " آنفلوآنزا " آقای ایمنی مهمان شبکه پنج می شود بازخوانی تغییر ایدئولوژی سازمان مجاهدین خلق در برنامه "سر چشمه " تبیین شباهت های انقلاب اسلامی و جامعه مهدوی(عج) واکاوی و تحلیل مهارت آموزی کودکان کار در " شکلات تلخ "

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها