مشاهده خبر

تعداد بازدید:77

فرشته نجات جاده ها در برنامه " ما ایرانی ها "

برنامه《 ما ایرانی ها》به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی امشب سه شنبه ( ۲۷ آبان ماه ) ساعت ۲۲ میزبان بزرگ نوروزی کاپیتان یکم سازمان حمل و نقل کشور خواهد بود.

به گزارش  روابط عمومی  شبکه پنج سیما ؟ در این قسمت  " بزرگ نورروزی "   از فعالیت و تلاش های خداپسندانه در جهت امداد و نجات ، کمک به مصدومین تصادفات جاده ای  و از رکورد های جهانی و تاریخی  خود در هنر های رزمی در این برنامه صحبت می کند .
کاپیتان " بزرگ نوروزی " مرد پهلوان منش دیار زاگرس راننده خوش برخورد و قانون مداری است  که در کنار جابجایی مسافران  نزدیک به ۲۱ سال است که کار امداد ونجات در جاده ها را انجام می دهد  ، ایشان بیش از ۶ سال متوالی لقب فرشته نجات جاده ها  گرفته و دارای 3 رکورد ورزشی جهانی در ورزشهای رزمی است و بارها درخواست تابعیت کشورهای همسایه برای رفتن به تیمهای آنها را رد کرده است.
اورنگی تهیه کننده در توضیح بیشتر این برنامه  گفت : در این قسمت می خواهیم بگوییم بر خلاف تصور عمومی جامعه،گاهی اوقات یک راننده اتوبوس هم می تواند نقش بسزایی در امداد نجات جاده ای داشته باشد .
برنامه  ترکیبی 《ما ایرانی ها》کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است که یکشنبه و سه شنبه هر هفته ساعت ۲۲ از شبکه پنج  سیما پخش خواهد شد .
مخاطبان برنامه می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه  از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۵ با ما در میان بگذارند.

آخرین اخبار

چادر نمادی علیه کاپیتالیسم است تاسیس قرارگاه سری نصرت به روایت "سرچشمه " روایت سفیر مهربانی یک خبرنگار جاذبه های دیدنی لالون در قاب " تهرانگرد" بستر سازی عصر ظهور از نگاه معصومین (ع) به روایت " عطر عاشقی" واکاوی تصویر ترور در سینمای ایران عاشقانه های پدر صد معلول در برنامه " ما ایرانی ها " ترور مجازات ملتی است که تحریم بر آنها اثر نکرده است بررسی طرح های مجلس برای صیانت از حقوق ملت ایران همدلی با سربازان وطن در قاب ما ایرانی ها آخر هفته بیننده فیلم سینمایی " دایره تصادف و فرار" باشید مدقالچی صدای ماندگار دوبله مهمان ویژه برنامه " به خانه بر می گردیم" اعتراض در سینمای ایران با نگاهی به آثار ابراهیم حاتمی کیا حماسه سازان واقعی عصر ظهور به روایت " عطر عاشقی" نقش بسیج در مدیریت بیماری کرونا وقف جوانی برای احیای طبیعت به روایت " ما ایرانی ها" مدیریت شهری و خدمات آنلاین زیر ذره بین "تهران 20" جوانان مستعد باید در مساجد شناسایی شوند تصویربرداری «رعد و برق» از ۷۰ درصد گذشت محدودیتها تا شناسایی ناقلان ادامه دارد قاب پاییزی تهران در تهرانگرد تبیین ویژگی های منتظران در برنامه «عطر عاشقی» فرشته نجات جاده ها در برنامه " ما ایرانی ها " ایلجیما در قاب شبکه پنج سیما رئیس دانشگاه آزاد امشب مهمان " تهران 20" می شود روایت وحید جلیلی از سینمای دهه 90 پخش مینی سریال قربانی از شبکه پنج آخر هفته با فیلم سینمایی " آنفلوآنزا " آقای ایمنی مهمان شبکه پنج می شود بازخوانی تغییر ایدئولوژی سازمان مجاهدین خلق در برنامه "سر چشمه "

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها